Kaip visam laikui numesti svorio be dietos

Kaip visam laikui numesti svorio be dietos
4.5 (90%) 2 votes

Kaip visam laikui numesti svorio be dietos

Kaip visam laikui numesti svorioNorėčiau papasakoti kaip aš pasiryžau numesti svorio ir padariau tą sėkmingai. Iš karto noriu pasakyti, kad šis tekstas yra skirtas žmonėms, kurių tikslas numesti svorį 5-20kg. Jeigu jūs norite numesti 10kg per mėnesį iš karto išjunkite šią svetainę ir eikite toliau žiūrėti fantastinių filmų, tik nepamirškite čipsų ir alaus. Metant svorį rinkausi informaciją, testavau įvairius metodus, bei „tiesas“, klausiausi trenerių patarimų, uždaviau dešimtis klausimų. Taip pat paneigiau ne vieną mitą. Kad patikrinti vieną ar kitą metodą trunka ne vieną dieną, o mėnesį. Gali bėgti dienos, o svarstyklės nerodys mažesnio svorio, tačiau laikui bėgant suprasite, kad svarbiausia yra ne tai ką rodo jūsų svarstyklės, o tai ką matote veidrodyje.

Svoris metamas be kokių nors lieknėjimo priemonių ir be dietų.

Kaip greitai numesti svorio be dietosKas turi rūpėti žmogui kuris supranta, kad reikia atsikratyti tų prakeiktų lašinių nuo pilvo, o ne to, kad sumažinti skaičių, kurį rodo svarstyklės? Turbūt jau žinote, kad svorio galima numesti, galima tą padaryti greitai, tačiau galima dar greičiau priaugti atgal. Pagrindinė užduotis: kaip visam laikui numesti perteklinio svorio (riebalų).

Svorio metimo „paslaptis“

Kaip visam laikui numesti svori be dietosJūsų paros kalorijų norma pagrindinis matas, pagal kurį galima kontroliuoti svorį. Jeigu paros kalorijų norma didesnė — svoris didėja, jeigu mažesnė — mažėja. Sakykim, jūsų paros kalorijų norma 2500 kcal, o Jūs suvartojate 3000 kcal, vadinasi užtruksite 18 dienų, kad priaugtumėte 1kg riebalų (1kg riebalų = 9000 kcal). O jeigu norite numesti svorio, tai sumažiname kalorijas iki 2000 kcal, ir per 18 dienų sumažiname svorį 1 kg. Tą 500 kcal deficitą per parą galite sukurti nebūtinai sumažindami dienos maisto normą, tą galite padaryti suteikdami papildomą krūvį, pvz.: išeidami pasivaikščioti vakarais.

Štai ir visa svorio metimo paslaptis.

Dalinkis: