Skysto maisto dieta

Skysto maisto dieta
4.4 (88.57%) 7 votes

Skysto maisto dieta svorio metimui

Šios dietos esmė – vartoti tik skystą maistą, kadangi tuomet darbuosis tik kepenys ir inkstai, o virškinimo traktas siaurės ir baigus laikytis dietos nebegalės praleisti didelio maisto kiekio. Tuo pačiu organizmas bus aprūpintas maistinėmis medžiagomis ir kalorijomis. Taip yra todėl, kad natūralūs gėrimai yra tokie pat pilnaverčiai kaip ir kietas maistas.

Dietos patariama laikytis 7 dienas. Tokiu būdu galima atsikratyti 3 – 4 nepageidaujamų kilogramų. Siekiant didesnio rezultato (6 – 7 kilogramų), galima dietos laikytis ir 14 dienų, tačiau taip ilgai organizmui teikti tik skysčius jau kiek rizikinga, todėl patariama nuo aštuntos dietos dienos vakare kartu su kefyru suvalgyti nedidelę porciją mėgiamų daržovių salotų su alyvuogių aliejumi.

kaip numesti svorio laikantis skysciu dietosValgiaraštis vienai dienai: 9 val – stiklinė avižinio nuoviro (2 valgomuosius šaukštus avižinių dribsnių užpilame 2,5 stiklinėmis vandens, viską užviriname ir paliekame dešimčiai minučių. Tuomet gerai išmaišome ir nukošiame), puodelis kavos arba arbatos be cukraus; 10 val – daržovių sultinio stiklinė; 11 val – stiklinė karšto virinto vandens; 12 val – stiklinė skiestų sulčių (3/4 stiklinės  šviežiai spaustų arba pirktinių obuolių, apelsinų, vynuogių ar kriaušių sulčių praskiedžiame ¼ stiklinės šilto virinto vandens); 13 val – stiklinė 1,5% riebumo pieno; 14 val – stiklinė karšto virinto vandens; 15 val – stiklinė uogų ar vaisių nuoviro; 16 val – silpno mėsos sultinio stiklinė (200 gramų smulkiai supjaustytos mėsos (neriebios jautienos ar ėrienos) užpilame 4 stiklinėmis šalto vandens, įberiame mažą žiupsnelį druskos ir verdame apie valandą. Tuomet atvėsiname ir nukošiame); 17 val – stiklinė karšto virinto vandens; 18 val – stiklinė karšto virinto vandens; 19 val – stiklinė skiestų daržovių sulčių (po ¼ stiklinės morkų bei kopūstų sulčių (arba ½ stiklinės santykiu 1:1 skiestų pomidorų ar moliūgų sulčių) praskiedžiame ½ stiklinės šilto virinto vandens); 20 val – stiklinė daržovių nuoviro; 21 val – stiklinė karšto virinto vandens; 22 val – stiklinė 1,5-2,5% riebumo kefyro.

Baigus laikytis skysčių dietos, tris dienas reikia maitintis taip pat pagal specialų valgiaraštį
.

Dalinkis: